Chcete bydlet v Praze, ale stále ještě jste nenašli to pravé místo? Chcete si užívat všechny výhody velkoměstského života a současně to mít blízko do přírody? Máte rádi luxus, líbí se vám moderně řešené byty, ale nechcete za takové bydlení utratit více než je nutné? Pokud ano, nový projekt bydlení Na Vackově vás určitě bude zajímat…

Každý metr má své opodstatnění

Na Vackově je nový projekt developerské společnosti Metrostav Development a.s., která si ke spolupráci přizvala ještě společnost MS Architekti. Společně pracují na projektu, který změní tvář Žižkova k lepšímu a nabídne především komfortní rodinné bydlení v Praze. Projekt bude postaven v okolí ulice Olgy Havlové. Postaveny budou celkem 3 budovy, které budou mít maximálně 5 pater. Vše je totiž naplánováno tak, aby stavba současnou podobu Žižkova dokreslila. Budovy budou stát za sebou a vytvoří tak komplex s vnitřní plochou plnou zeleně. Vznikne tím klidová zóna pro místní obyvatele.

01

202 skvělých možností k bydlení

V rámci projektu bude vybudováno celkem 202 bytů. Bude se jednat o levné byty v Praze 3, které se ale budou moci pochlubit vysokou kvalitou. Vnitřní uspořádání bytů je vytvářeno s maximálním ohledem na pohodlí. Každý centimetr byl pečlivě naplánován. Byty budou světlé – architekti se snaží o maximální využité denního světla. Pro rodiny jsou připraveny velmi prostorné byty o dispozicích 3+kk a pro ty náročnější i velké byty 4+kk. Nezapomíná se ani na jednotlivce nebo mladé páry. Ti si určitě vyberou z nabídky 26 malometrážních bytů 2+kk, k dispozici budou i malé byty 1+kk.

 02

Rychlost se vyplácí

Celý projekt by měl být dokončen ke konci roku 2016 a byty by měly být předány novým majitelům do 28. 2. 2017. Z toho důvodu jsou byty v Praze-Žižkov již nyní v prodeji. Jestliže vás projekt zaujal, podívejte se ještě na internetové stránky www.navackove.cz, kde najdete kompletní informace. I v tomto případě platí, že kdo dřív přijde, ten může vybírat z lepších bytů. Nerozmýšlejte se tedy dlouho. Začněte si vyřizovat hypotéku a pořiďte si nové bydlení v Praze na Žižkově!

Čtěte dále: