Také milujete povedené a stylové interiéry? Pokud ano, potom se jistě necháte často inspirovat a aktivně vyhledáváte taková místa. Ta mohou být spojena s různými podniky jako je vaše oblíbená restaurace Praha, a nezřídka kdy bývají skutečným architektonickým skvostem hlavně ty nejmenší a útulné. A přesně to vás může čekat ve chvíli, kdy zvolíte za cíl cesty místo, kterým je příjemná restaurace Raclettka. Tu najdete jednoduše. Stačí zamířit na Prahu 2 – Vinohrady, do ulice Lublaňská 30. Právě zde, a to pod úrovní chodníků ve sklepních prostorách najdete zajímavě řešený prostor, který doslova svádí k tomu, abyste si ho prohlédli.

Restaurace Praha

Posaďte se a nechte se unášet zajímavou atmosférou

Byla by škoda pouze nahlédnout, jelikož unikátnost interiérového designu dané restaurace poznáte až ve chvíli, kdy v ní sedíte a máte možnost zaměřit se na všechny detaily. Není nic snadnějšího, než si objednat skleničku chutného českého vína, ke kterému se skvěle váže sýrové fondue, nebo vynikající kávy Filicori Zecchini. Poté můžete v klidu a v příjemném prostředí pozorovat zajímavé dekorace na stěnách, zajímavé řešení a materiálové kombinace podlah, ale i celkové sladění jednotlivých stolů, polic, nebo i obrazů na stěnách. To vše dokáže vytvořit příjemnou a zajímavou atmosféru, kterou si zamilujete.

raclette

Ochutnejte i dokonalá jídla

A co vaše zážitky zaručeně podpoří? Místní kuchyně, která staví na oblíbeném sýru Raclette, který je připravován v celé řadě variant. Ochutnat dále můžete třeba obložená prkénka, famózní dezerty, stejně jako neodolatelné fondue připravované v horkém vývaru. To vše v rámci konceptu stolování, který rozhodně není nudný a má za cíl přinést také kousek zábavy, stejně jako možnost trávit s vašimi spolusedícími příjemné chvíle, během kterých můžete diskutovat o zajímavých architektonických trendech, stejně jako o kvalitě a chuti jídla, které dostáváte na stůl. To vše nabídne právě restaurace Raclettka, kterou doporučujeme navštívit.

Čtěte dále: