Jestliže se zajímáte o koupi nemovitosti, bydlení a trendy v domácnosti, neměl by vám uniknout nový  moderní, kvalitní a výjimečný developerský projekt kousek za Prahou. Projekt Bydlení Hořovice je zařízen tak, aby domácnost vypadala nejen co nejvíce vkusně, ale byla také kvalitně, pohodlně a prakticky zařízena. 

V Hořovicích lze koupit byty velikosti garsonky, 1+kk, 2+kk, 3+kk či 4+kk, přičemž každý byt má v ceně také balkon nebo terasu včetně dlažby volně položené na terčích či předzahrádku. Můžete tak pěstovat ovoce, zeleninu či okrasné květiny, uspořádat grilování a užívat si čerstvého vzduchu.

Velkým trendem současnosti je také minimalismus. Životní styl, při kterém vyhazujete přebytečné věci a soustředíte se jen na to důležité, přičemž kolem sebe tvoříte prázdný prostor. V ceně bytů v projektu Bydlení Hořovice jsou také sklepy, do kterých můžete uložit potřebné, byť málo využívané věci. 

Bydlení Hořovice u Berouna a Králova Dvoru
Bydlení Hořovice u Berouna a Králova Dvoru

Třešničkou na dortu jsou pak nadčasová prémiová velká francouzská okna přímo od podlahy, díky kterým rychle vyvětráte a ušetříte za teplo. Francouzská okna umožňují větší výhled do spodní části venkovních prostor, nemluvě o osvětlení místnosti. 

Zděná stavba v Hořovicích by vás měla zaujmout v okamžiku, kdy řešíte prodej bytů. Králův Dvůr, který je od Hořovic pouhých 25 minut autem a 45 minut vlakem, je dražší lokalitou k bydlení, která ani zdaleka nenabízí množství výhod, které nabízejí právě Hořovice. Problém vysokých cen řeší i lidé z větších měst, když přijde na otázku bydlení. Beroun, který je pouhých 15 minut jízdy od Hořovic, stejně jako Praha, která je 25 minut cesty, obě nabízejí podstatně dražší bydlení. 

Bydlení Hořovice jsou skvělou trendovou investicí na strategickém místě, kladoucí důraz zejména na kvalitu. Na rozdíl od většiny novostaveb jsou stěny z cihel, které mají lepší zvukovou izolaci, na projektu proběhla také příprava na klimatizaci a venkovní žaluzie. Pokud vás tedy zajímá koupě nemovitosti, bydlení a trendy v domácnosti, rozhodně byste měli sledovat postupující práce na projektu Bydlení Hořovice. 

Čtěte dále: