Všichni se asi shodneme na tom, že uklízení nepatří zrovna mezi zvlášť zábavné činnosti. Určitě se mezi vámi najdou i světlé výjimky, které udržování pořádku bude bavit, ovšem globálně to bude pouze malé procento. Pro nás ostatní naštěstí existují specializované společnosti, které se úklidem zabývají profesionálně a mnohdy jsou jejich výsledky až ohromující.

Proč je čistota důležitá?

Pohybujete-li se denně po kancelářích nebo velkých administrativních prostorách vaší firmy, pak jistě víte, že udržet na takové ploše čisto je prakticky neřešitelný úkol. I kdybyste se svými kolegy denně uklízeli, prach a ostatní nečistoty se při velké kumulaci lidí nashromáždí až překvapivě rychle. Přitom je čistota na pracovišti jedním z hlavních pilířů kvalitně odvedené práce. Můžete se totiž daleko lépe soustředit na daný úkol, čímž několikanásobně stoupá úroveň jeho splnění.

Cleaning professional contractors working at house

Kde tito profesionálové působí?

Profesionální čištění nejenom administrativních prostor je nabízeno převážně v Praze, ale nalezli byste jej i v dalších velkých městech. Díky použití výkonných přístrojů dokáže jeden jediný pracovník vyčistit takovou plochu, kterou by několik uklízeček vytíralo mnoho hodin. Zaměstnanci jsou pro obsluhu příslušných strojů Kärcher nebo Alto dobře proškolení, tudíž máte jistotu, že budou pracovat efektivně.

Kolik mě bude profesionální úklid stát?

Čištění podlah pochopitelně není zadarmo, ovšem pro vaši společnost se nebude jednat o nikterak likvidační náklady. Například za umytí metru čtverečného lité podlahy zaplatíte pouhých 12 korun, což rozhodně není špatné. Trochu vyšší sazby jsou nastaveny u marmolea nebo linolea, kdy se cena za m2 pohybuje okolo 16 korun. Jestliže požadujete i vyčištění podlahy, na které je dlažba, pak vás úklid jednoho metru čtverečného bude stát 20 korun. Tento povrch bývá ovšem nejvíce špinavý, a proto potřeba věnovat mu zvláštní péči.

proskil.cz_uklidplecity_cz_02

Jestliže vás ve vašich administrativních prostorách trápí špína, zkuste na nejbližším jednání projednat možnost pronájmu profesionálních úklidových služeb. Ostatní váš návrh jistě rádi podpoří.

Čtěte dále: