Teplé počasí je tady. Ideální doba pro výlety, pro vodní radovánky, stejně jako pro tolik oblíbené grilování. To si nemusíte užívat jenom se svou rodinou, jelikož je možné užít si ho také s řadou přátel. Co v případě plánování akce budete potřebovat?

Základem je zázemí

Na to je nutné myslet bezpodmínečně. Ať slibuje předpověď počasí cokoliv, je dobré přihlédnout k tomu, že nikdy není a nebude stoprocentní. Proto se hodí půjčovna party stanů. Právě díky nim zajistíte, že jak vy, tak vaši hosté, budou mít perfektní ochranu před jakýmikoliv rozmary počasí. A že jich může být celkem dost. Třeba:

  • Přímé slunce
  • Silnější vítr
  • Mrholení a déšť

proskil.cz_azrent_cz_01

Bez grilu to nepůjde

Že je nutné mít dostatek jídla, to rozhodně nemusíme připomínat. To je nutné mít i kde připravit. Pokud je váš gril malý a vy plánujete větší počet hostů, může se vám mnohem více hodit služba, kterou je pronájem grilu. Daný gril dostatečné velikosti si vypůjčíte, na své zahradní party ho budete používat a ve smluveném termínu ho zase vrátíte. Cenově je to mnohem výhodnější, než investice do grilu nového. Ty kvalitní jsou totiž celkem drahé.

Nezapomeňte na místa k sezení

Jestli jde o party na celý den, kde je pravděpodobnost toho, že se protáhne až do večera, je rozhodně vhodné zajistit i dostatek míst k sezení. Zatímco pro menší společnost plně postačí váš vlastní zahradní nábytek, tak když je vás více, může se hodit půjčení pivních setů. Co si pod tímto označením vlastně představit? Jedná se o set jednoho stolu a dvou lavic. Jistě je znáte třeba z různých festivalů a slavností. Problém však není ani s využitím právě u vás na zahradě.

proskil.cz_azrent_cz_02

Dostatek jídla a pití

Zázemí je připraveno, a tak můžeme zmínit ještě radu poslední. Aby se vše vydařilo tak, jak očekáváte, nezapomínejte také na dostatek jídla a pití pro každého hosta. Nejlépe s ohledem na to, aby měl na výběr – tedy piva, vína a různých druhů masa.

Čtěte dále: