Kdo hledá nové bydlení, toho velmi často zajímají developerské projekty, které umožní bydlet v novostavbách. Mimo jiné i proto, že je lze najít na atraktivních místech a mají odpovídající kvalitu, která splní požadavky i náročných zájemců. Jasným příkladem jsou řadové domy Praha-západ. Přesněji projekt s názvem Domy Ořechovka. Na tomto příkladu si ukážeme, jaké standardy by dnes měly být s kvalitním a moderním bydlením spojeny.

Možnost klientských změn

Ne vždy je nutné respektovat to, co vymyslí architekti samotného developera. Není nic výjimečného, že si lidé chtějí své bydlení přizpůsobit svým potřebám a také svým požadavkům. Daná možnost se označuje pojmem klientské změny. U moderních forem bydlení by měl být tento standard naprostou samozřejmostí. A můžete si být jisti, že je jistotou i u projektu, který jme zmínili výše. Každý dům může mít interiér přesně podle přání budoucích obyvatel.

řadové domy Praha-západ

řadové domy Praha-západ

Využití materiálů kvalitních výrobců

Další standardy by měly být spojeny především s oslovením kvalitních a známých výrobců, jejichž produkty a také materiály budou následně použití. Standardy projektu Domy Ořechovka také patří mezi jasný příklad toho, kdy se tak stalo. Máme na mysli například využití kvalitních obkladů, sanitární techniky, ale i podlah. Zapomínat nelze také na interiérové dveře, ale i klasické vchodové dveře, stejně jako například okna. To vše jsou příklady, kdy je vhodné vyžívat především kvalitu.

Realizace od nejlepších firem

V souvislosti s výše uvedeným je třeba říci, že mezi standardy dnes patří i fakt, že budou osloveny nejlepší firmy v oboru. A to právě na usazení oken, obložení toalety a koupelny, ale třeba i na pokládku podlahy. Tak je zaručeno, že špičkové produkty budou také kvalitně instalovány. To se následně podepíše jak na estetice, tak samozřejmě také na dlouhodobé kvalitě.

Čtěte dále: