Trendy spojené s bydlením se postupně mění. To, co bylo považováno dříve je dnes minulostí. Pokud se máme podívat na vývoj bytového trhu, je třeba říci, že developeři pružně reagují na to, co je dnes IN a co je tolik žádané. Potvrzuje to projekt Rezidence Veselská, která je dobrou volbou pro ty, kdo hledají prodej bytů Letňany. Právě tento projekt je aktuálně ve své třetí etapě. Že dokáže plně splnit požadavky na bydlení současné generace, to potvrzuje celkový zájem. 2. etapa projektu je již definitivně vyprodána a aktuálně došlo k jejímu zkolaudování. Kdo by měl o bydlení stále zájem, má možnost pořídit byt v etapě 3. I zde je však zájem velký a 60 procent bytů je již prodaných. A to i přesto, že jejich dokončení je plánováno na jaro 2020.

rezves

Skvělá lokalita je velkým plusem

Když bychom se měli podívat na několik současných bytových trendů, rozhodně nelze opomíjet to, že lidé hledají bydlení chtějí žít v dobré lokalitě. Tu jim Rezidence Veselská umí nabídnout. Jak z hlediska zeleně okolo každého ze tří bytových domů, tak s ohledem na dobrou dostupnost do centra. Také nelze opomenout dostupnost všech možných služeb, které lidé ke spokojenému životu potřebují. I zde je jistotou, že je vše na dosah. A to nejenom u prvních dvou etap, ale také u etapy třetí, jejíž dokončení je plánováno zhruba za rok.

Nechybí ani kvalitní standardy

Další trendy v oblasti současného bydlení se týkají také standardů. I v tomto případě nelze zapomenout na to, že moderní developerské projekty sází na kvalitní materiály a osvědčené výrobce. Opět nutno dodat, že Rezidence Veselská je toho jasným důkazem. Zde zaujme jak to, co je pro klienty připraveno, tak samozřejmě i možnosti klientských úprav. Jelikož mnoho lidí může mít individuální potřeby, není problém řadu věcí upravit právě tak, aby stoprocentně vyhovovaly potřebám každého.

Čtěte dále: