Lidem dnes už naštěstí nestačí střecha nad hlavou, ale hledají k bydlení atraktivní prostředí, které je ideální pro aktivní životní styl i relaxaci. Takovým místem je také nově vznikající rezidenční čtvrť, kterou najdete na Praze 3. Jedná se o Byty u parku, které osloví milovníky sportu i přírody, kteří se nechtějí vzdát komfortu městského způsobu života. Proč byste tak ostatně měli činit, když nemusíte?

Byty pro každého

Velkou výhodou nově vznikající čtvrti je bezpochyby skutečnost, že dokáže vyhovět širokému spektru klientů, kteří zde tak skutečně mohou najít svůj domov. Byty Praha 3 nabízejí dispozice od 30 m2 a končí až u pětipokojových bytů. V bytech můžete využít další architektonické prvky, které vytvářejí rozmanité a ve výsledku komfortní a příjemné bydlení.

Jedná se zejména o:

  • Terasy
  • Lodžie
  • Balkony

Právě tyto prvky jsou jako stvořené k tomu, abyste mohli trávit co nejvíce času venku, i když jste doma. Spojení s přírodou a okolím je tak ještě výraznější. Zároveň vám vytvoří dostatek soukromí pro relaxaci. Pokud už vám vlastní terasa nebo balkon stačit nebude, můžete se vydat do přilehlého parku Židovské pece, který na rezidenční čtvrť přímo navazuje. Kromě relaxace vám nabídne také mnoho příležitostí ke sportu.

Domov jak se patří

Velkou výhodou celé rezidenční čtvrti je její citlivé zasazení do okolní krajiny, což je dáno už tím, že bytové domy respektují výšku okolního terénu, a tak jejich maximální výška je 6 podlaží. Projekt Byty u parku je také ideálním místem pro všechny, kdo chtějí mít na dosah veškerou občanskou vybavenost. Do budoucna se počítá s rozvojem celé lokality s ohledem na bývalé nákladové nádraží Žižkov, které čeká přebudování na novou moderní městskou čtvrť, která rozšíří možnosti setkávání s přáteli či nakupování. Už dnes je tady každopádně vše důležité k dispozici a v tomto ohledu jistě oceníte i blízkost Vinohrad.

Čtěte dále: