Plánujete-li rekonstrukci vašeho interiéru, jistě padlo několik otázek, které souvisejí také s interiérovými dveřmi. Ty nejenom dokážou eliminovat úniky tepla, ale celkově přispívají i vašemu soukromí. Na co ale mají také vliv, to je příjemný vzhled vašeho domu či bytu. V tomto ohledu se hodí představit interiérové dveře Porta Doors, jelikož ty se pyšní tím, že jako jeden z dekorů využívají kvalitní dýhu, která jim dodá požadovaný vzhled. Pokud nad daným řešením také přemýšlíte, pojďme se podívat, jaké jsou možnosti a čím se vlastně liší.

interiérové dveře Porta Doors

Dveře se syntetickou dýhou

První možností je dýha syntetická, tedy jak už napovídá sám název, dýha, která je uměle vyrobená. Na první pohled je však od té přírodní téměř k nerozeznání. Co je však hlavní pozitivum tohoto materiálu, to jsou barevné možnosti. Jelikož se jedná o materiál vyráběný, není problém zhotovit doslova libovolný dekor a libovolný odstín. Hledáte-li tedy unikátní vnitřní dveře s ojedinělými požadavky na design, může být tato cesta rozhodně volbou, se kterou chybu neuděláte. Mimo to se tento materiál pyšní kvalitou a celkovou odolností, se kterou jde ruku v ruce také minimální údržba. Ideální, jak zkombinovat vzhled, kvalitu a také dlouhou životnost.

Dveře s přírodní dýhou

Jsou však zákazníci, kteří raději vsadí na materiál přírodní, než uměle vyráběný. V tomto ohledu se nabízí přírodní dýha, jejíž vzhled a kvalita se odvíjí především od kvality samotného řemeslného zpracování. Ideální možnost, jak jít cestou tradiční, ale vzhledem k aktuálnímu provedení zároveň cestou moderního provedení. I přírodní dýha se může pyšnit vysokou kvalitou, která je jistotou delší životnosti. V čem ale tento materiál dominuje, to je ona přírodní estetická krása, která k mnoha domovům neodmyslitelně patří. Hlavně tam, kde žijí náročnější zákazníci, kteří hledají vždy něco unikátního.

Čtěte dále: