Bydlíte v bytě, který už ale začíná mít svá nejlepší léta pomalu za sebou? Nechcete investovat zbytečně miliony korun na to, abyste si pořídili nový byt v některé z novostaveb pražských developerů? To ani nemusíte. Pokud byt už přestává vyhovovat vašim současným nárokům na bydlení, nemusíte přeci hned kupovat nový. Stačí, když ho necháte správně rekonstruovat.

Rekonstrukce – nižší výdaje, vysoký efekt

I rekonstrukce bytů v Praze může přinést požadovaný efekt a to hned v několika ohledech. Samozřejmě se zvýší komfort bydlení a celý interiér si můžete naplánovat tak, aby vám maximálně vyhovoval. Při správně provedené a naplánované rekonstrukci můžete i snížit výdaje na provoz domácnosti. To dokonce o 20 až 40%! Pozor ale na případné problémy, které jsou s rekonstrukcemi spojené. Seznam těch největších překážek najdete zde.

proskil_01

Ideální volba je rekonstrukce na klíč

Nejlepším řešením, jak správně a efektivně rekonstruovat byt jsou rekonstrukce bytu na klíč. Všechny fáze rekonstrukce a všechny místnosti se vyřeší najednou. Byt je po dobu rekonstrukce sice neobyvatelný, ale po skončení veškerých prací je byt zcela proměněný a připraven na další roky spokojeného využívání. Jenže může nastat problém s výběrem té správné firmy. Rekonstrukce na klíč je totiž složitým stavebním krokem, který v sobě zahrnuje práce hned několika rozdílných řemeslných odvětví. Vše je třeba dokonale a přesně naplánovat, aby nedocházelo ke zbytečným prostojům a průtahům rekonstrukce. Správné naplánování, aby vše proběhlo rychle a bez problémů, vám mohou nabídnout specializované firmy na rekonstrukce bytu na klíč.

 proskil_02

Na jakou firmu se obrátit?

Naštěstí i specializované společnosti na rekonstrukce bytu na klíč, tedy podle vašich představ a přání, se v Praze dají najít. Našim doporučením je společnost FIX Servis s.r.o. Firma je specialistou na široké spektrum stavebních prací. Zaměstnává pouze odborné řemeslníky, jež mají dlouholeté zkušenosti se stavebními úpravami. Díky tomu je schopna zvládat i naplánování a realizaci rekonstrukcí na klíč. Kromě rekonstrukcí celého bytu můžete objednávat i jednotlivé místnosti, třeba rekonstrukce bytových jader, které jsou nejčastější činností při úpravách starších bytů v panelových domech.

Čtěte dále: