cleanS provozem bytu souvisí mnoho dalších věcí, a tou nejdůležitější je určitě úklid a čištění. Mimo toho běžného a pravidelného je rozhodně nutné věnovat se čas od času i tomu intenzivnímu. Příkladem mohou být právě podlahy ve vašem bytě, a to ať už se jedná o dlažbu, linoleum, dřevo, nebo plovoucí podlahu. Každý typ totiž vyžaduje lehce jiné postupy, ale hlavně jiné čisticí prostředky. Ty by totiž měly být v první řadě efektivní, ale zároveň by daný typ podlahy neměly nijak poškodit. Poměrně široké portfolium nabízejí čisticí prostředky HG, které jsou pro vaši podlahu to pravé. Například u dřevěné podlahy by mělo být naprostým základem nikoliv pouze vyčištění, ale i následné vyleštění a opatření podlahy speciální ochrannou vrstvou.

Podobná pravidla platí i u vašeho nábytku

Podobné postupy jsou doporučovány i v případě čištění interiéru. A to například v podobě vaší kožené nebo čalouněné sedačky, nebo třeba i na nábytek, okna, nebo koberce. Vždy by mělo docházet ke kombinaci intenzivního čištění s následnou péčí, které zajistí, že daný nábytek zůstane čistý a doslova jako nový po dlouhé týdny. A to i při náročnějším používání. Opět ale platí, že je třeba využívat přípravky kombinující sílu a péči.

Vsadit na kvalitu se vyplatí

Je jasné, že aby bylo čištění vždy dokonalé a správné, je třeba vsadit také na kvalitní přípravky. Dnes jsou sice pulty obchodů plné různých variant, ale ty ne vždy dokážou našim požadavkům vyhovět. Oproti tomu prostředky HG vás svou kvalitou dokážou ohromit. Navíc se jedná o koncentrovanou sílu, což znamená, že přípravku stačí využívat menší množství, a tak vám vydrží mnohem déle. A to by mělo být prioritou nejenom u čištění výše uvedených variant, ale i u čištění vaší koupelny, nebo třeba také věcí na vaší zahradě, a to včetně vašeho zahradního nábytku nebo dalších prvků.

Čtěte dále: