Nad Chuchelským závodištěm v Praze vzniká originální a moderní residenční projekt Vily Chuchle. Vznikající čtvrť s výhledem na Prahu nabídne poklidné bydlení a zároveň dobrou dostupnost do centra města. Zdejší vily zajistí komfort i prostorné zahrady a terasy.

Vily jsou dílem ateliéru A69

Koncept bydlení na Praze 5 v sobě spojuje luxus, prostor i dostupnost. Zelený svah ve Velké Chuchli v blízkosti ulic Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova nabízí prostor pro jednogenerační i vícegenerační vily. Moderní domy jsou dílem ateliéru A69 – architekti, kteří mají na svém kontě již celou řadu úspěšných bytových realizací.

Vily mají jednoduchý, ale efektivní a nerušivý design zapadající do zelené stráně nad chuchelským závodištěm.

proskil.cz_vilychuchle_cz_01

Vily v Chuchli jsou tvořeny tak, aby nabízely dostatek prostoru a hlavně světla. Některé mají k dispozici terasu i garážové stání, jednotlivé parcely jsou oddělené zeleným porostem. Je možné si vybírat z velice kvalitního standardního vybavení vil s velikostí 4+kk až 8+kk.

V okolí je dostatek obchodů i míst k relaxaci

V blízkosti vilové zástavby je mateřská škola i základní škola, obchody, restaurace i veškeré potřebné občanské vybavení. Výhodou zdejšího prostředí není jen dostatek zeleně a hezký výhled, ale také množství míst vybízejících k procházkám.

Poblíž je například přírodní rezervace Homolka či Radotínsko-Chuchelský háj, kam lze zajet na kole či kolečkových bruslích nebo jen tak se psem na procházku. Pěkná a zajímavá procházka je i kolem dostihového závodiště nebo do Zookoutku Malá Chuchle.

Projekt ještě nabízí vily na prodej, některé domy a parcely už jsou rozprodány. Tato lokace je opravdu žádaná, ideální hlavně pro rodiny s dětmi i dvougenerační rodiny.

Čtěte dále: