Léto je konečně tady a s ním i čas oslav a sešlostí, které probíhají na čerstvém vzduchu. Pokud se již nemůžete dočkat, až pozvete své přátele a budete si s nimi užívat prosluněné počasí, nezapomeňte, že může být vrtkavé. Jistě jste zažili situace, kdy se během několika minut blankytná obloha zatáhla a vy jste se museli rychle schovat pod střechu. Jak tedy předejít fiasku a zajistit, aby zahradní akce proběhla naprosto hladce? Řešení je prosté – pořiďte si párty stan!

Bez párty stanu se neobejde žádný pořadatel sešlosti, která se koná v exteriéru. Ať už jde o firemní akci, svatbu nebo oslavu, praktické zastřešení dokáže zachránit situaci. Tak proč si svůj vlastní přístřešek nepořídíte i vy?

01

Vyberte si správnou velikost

Nabídka je opravdu pestrá, ale přesto musíte při výběru zohlednit několik parametrů. Zásadní je především velikost stanu, která by měla odpovídat počtu zúčastněných osob. Je zbytečné investovat do gigantické konstrukce, když pravidelně hostíte jen pár přátel. Naopak je nepříjemné, když se pod titěrným stanem mačká příliš mnoho lidí. Vy sami víte nejlépe, jak velký párty stan budete potřebovat.

Tip: Životnost párty stanu prodloužíte impregnací.

Párty stan si můžete koupit i zapůjčit

Specializované prodejci nabízí řešení pro každého – od kompaktních stanů až po prostorné konstrukce, které pojmou desítky až stovky lidí. Za ty si však řádně připlatíte, a proto je vhodné zvážit, zda se nevyplatí občasné zapůjčení. Půjčovna párty stanů představuje ekonomický kompromis pro každého, kdo nechce investovat větší částku, protože akce pořádá sporadicky.

Prodej párty stanů zase osloví běžné uživatele, kteří vyžadují, aby byl zahradní přístřešek neustále v pohotovosti.

02

Klasický, nebo nůžkový párty stan?

Při výběru se setkáte s různými typy konstrukce, přičemž budete moct volit mezi klasickými a nůžkovými párty stany. Kvality je srovnatelná, nicméně nůžkové stany nabízí rychlejší montáž. V případě klasické konstrukce zase ušetříte místo při skladování.

Čtěte dále: