Párty stany jsou hitem. O tom rozhodně není pochyb. Právě s ohledem na svou oblíbenost dochází také k neustálému vývoji různých možností a různého řešení. A z toho samozřejmě můžeme těžit my jako zákazníci. Pokud budeme konkrétní, tak hitem poslední doby je takzvaný nůžkový stan. Jaké má konkrétní přednosti a v čem je vlastně tak specifický? Na to se společně podíváme. A začneme hned tím, co ocení každý z nás – rychlostí stavby.

nuz_stany_dm_1

Nůžkové stany postavíte během několika vteřin

Hlavním pozitivem nůžkového stanu je určitě samotná rychlost konkrétní stavby. Pokud se na konstrukci, kterou nůžkové stany nabídnou, podíváme blíže, je třeba zjistit, že se jedná o větší celek, který je spojený tak, že vytváří ve své střešní části tvar nůžkové konstrukce. Jelikož je pohyblivá, stačí stan pouze roztáhnout do čtyř stran a konstrukce jako taková se již postará o to, že se vytvoří správný, a to čtvercový nebo obdélníkový tvar daného stanu. Tímto krokem je párty stan nůžkové konstrukce plnohodnotně postaven a tak zbývá už jenom poslední krok, kterým je umístění plachty. I to je otázkou pár minut a poté už nic nebrání plnohodnotnému použití. A to třeba na:

  • Vašich zahradních oslavách
  • Firemních prezentacích
  • Různých hudebních či divadelních open air festivalech

Nůžkové párty stany nadchnou i jednoduchou demontáží

Není to jenom montáž, jelikož stejně tak je to také demontáž, která je více než snadná a také jednoduchá. Pokud i v tomto směru budeme konkrétnější, tak vše proběhne stejně, jako v případě montáže. Jenom v opačném pořadí. Následně nám nůžkové zahradní stany vytvoří kompaktní složenou konstrukci, kterou můžeme třeba vložit do tašky a uložit na požadované místo.

Jelikož se stále jedná o jeden souvislý a spojený kus, je jasné, že nůžkový párty stan není spojený s rizikem, že bychom snad jeho určitou část ztratili. To se může stát u klasických konstrukcí, u kterých musíme jednotlivé části napojovat. V tomto případě však ne, jelikož vše drží plnohodnotně připraveno.

Stan nůžkový lze koupit v mnoha velikostních typech

Pozitivem je dnes také bohatá nabídka, kterou současný trh nabídne. Jelikož jsme se dotkly velikostních typů, nezapomínejme na to, že stan nůžkový můžeme zakoupit v malém, ale i velkém provedení. Mezi nejmenší velikosti patří třeba stany 3×3, které se hodí jako prodejní stánek, nebo místi vaší soukromé zahradní párty. Zvolit lze ale i řešení větší, jako je třeba varianta 3×6 metrů. Pokud patříte mezi nejnáročnější zákazníky a hledáte nůžkové stany prodej v těch největších velikostech, potom pamatujte, že vaše požadavky zcela určitě uspokojí řešení o velikosti 6×12 metrů. A to už nutně nemusí být využitelné jenom v soukromí, ale i na veřejných akcích.

Kvalitní ocelové nůžkové stany vydrží dlouho

Co jsme ještě nezmínili, to jsou kvalitativní vlastnosti, které se pozitivně podepisují na tom, že to rozhodně nebude jenom pár sezon, po které nám budou kvalitní ocelové nůžkové stany sloužit. Špičková konstrukce a kvalitní materiál i jeho zpracování jsou jistotou nejenom odolnosti, ale samozřejmě i dlouhé životnosti. Totéž můžeme říci i o plachtě, kterou párty stan nůžkový má. Ta bývá nejčastěji vyráběna z kvalitního polyetylenu, který zajistí jak nepromokavost, tak i pevnost, odolnost a dlouhou životnost. To vše jsou pozitiva, která se k tomuto stanu zkrátka vážou.

Čtěte dále: