V souvislosti se stoly vyrobených z palet se nejčastěji mluví o tom, že jsou použity v našich obývacích pokojích, jsou použity v našich kuchyních a jídelnách, nebo v pokojích dětských. Velmi oblíbené jsou ale nejenom v různých studentských a skromných bytech, ale i v moderních interiérech. Samozřejmě dané stoly ale nemusejí být nutně použité pouze uvnitř, ale palety plně odolají i venkovnímu použití. Ostatně to je dáno kvalitním dřevem a také tím, že k tomu účelu byly prvně vytvořeny. A tak můžeme mít jistotu, že pokud vyrobíme stůl na naši zahradu, tak nám zde rozhodně vydrží.

stulzpalet3

Zhotovený stůl z palet vás jistě překvapí svou životností

Ta je dáno především tím, že daný stůl je vyrobený výhradně z paletového dřeva. To je s ohledem na celkové požadavky vždy jedno z nejkvalitnějších, což u vašeho stolu také zcela jistě oceníte. Navíc dřevo jako takové je po staletí používáno jako stavební materiál, a to právě pro svou pevnost, odolnost a životnost. A tak i stůl z euro palet může tyto pozitiva přenést do vaší zahrady. Se kterou navíc bude dokonale ladit, jelikož dřevo je také přírodním materiálem, a ten se na zahradu hodí více, než například nevzhledné plasty.

Daný stůl si zde vyrobit svépomocí. Pomůže stůl z palet návod

Jednou z dalších výhod je samozřejmě i to, že se daný stůl dá vyrobit svépomocí, a to velmi snadno a rychle. Jediné, co je k tomuto koku skutečně potřeba, jsou pouze palety, spojovací materiál, a základní nářadí. Daný tvar palet je poté ideální možností toho, jak docílit perfektního vzhledu stolu. Stačí jich několik umístit na sebe, a rázem je hotovo. A co tato výhoda přináší? I četné variace s ohledem na výšku stolu, s ohledem na možnost horní desky, nebo i různých pojezdových koleček. Ty však v zahradě nejsou nezbytné. Stejně tak ani není nezbytný případný nátěr, jelikož stůl bude vypadat o to zajímavěji.

Čtěte dále: