Voda je životodárná tekutina, bez které se neobejde žádný lidský organismus. Pijeme ji jak doma, tak samozřejmě v práci. V obou případech jistě klademe důraz na její kvalitu, které lze docílit i jinak, než kupováním pouze té balené. Jednou z perfektních variant jsou totiž filtry na vodu, které jsou ideálním řešením do mnoha firem, kde je kladen důraz na to, dopřát zaměstnancům vždy to nejlepší. Daný filtr na vodu je totiž alternativou například k běžnému výdejníku, který mnozí z nás jistě ze společných firemních prostorů také znají.

V tomto směru vsaďte na profesionála

Pokud se pro daný filtr rozhodnete i vy a vaše firma, určitě hraje v celkové kvalitě také profesionalita dodavatele. V dané oblasti je skutečnou jedničkou firma Fontana Watercoolesrs, pro kterou je samozřejmostí kompletní dodávka, ale i full-servis v oblasti právě zmíněných filtrů. Díky tomu se voda z vodovodu stane nápojem, který dokonale splní všechny požadavky jak na kvalitu, tak i čistotu a pozitivní vliv na naše tělo. Ostatně stačí první doušek a i vy poznáte, že voda je jiná, lepší.

fontana

Jaká pozitiva tato volba přinese?

Je samozřejmě jasné, že tento krok by měl mít jasné důvody, proč tuto formu zvolit. Ostatně v mnohých lokalitách je kohoutková voda dokonce doporučována, a díky filtru lze její pozitivní vlastnosti ještě více ovlivnit. Primárně v tom, že filtr dokáže odstranit nejenom bakterie nebo nečistoty, ale také případný chlor. To vše vede k mnohem lepší chuti. Navíc se postará o její dokonalý vzhled, díky kterému bude vypadat jako pramenitá voda – dokonale průzračná bez jakýchkoliv negativních senzorických vlastností.

Není problém ani instalace svépomocí

Dalším pozitivním argumentem je jistě velmi snadná montáž filtru, a to na jakýkoliv vodovodní kohoutek. V tomto směru se můžete obrátit přímo na firmu Fontana Watercoolesrs prostřednictvím webu www.fontana.cz, nebo filtr namontovat sami. Rozhodně to není nic náročného, ani složitého. Vše je konstruováno s ohledem na to, aby montáž zvládl i méně zručný člověk.

Cena? Levnější než balená

Poslední pozitivum, které filtry na pitnou vodu mají, je rozhodně cena vody, kterou takto získáme. S ohledem na cenu vodného a stočného, a na životnost filtru, která souvisí i s jeho výměnou, se ve všech případech dostanete na nižší ceny, než pokud byste kupovali vodu balenou. A to je další nesporné pozitivum tohoto řešení.

Čtěte dále: