Celkový ráz Prahy, a to hlavně s ohledem na bydlení se velmi výrazným způsobem mění. A není se čemu divit, jelikož lidí mají stále větší a větší požadavky, a to nejenom na různou dostupnost služeb, ale i na prostředí, ve kterém žijí. A tak ačkoliv prodej nových bytů Praha je opět na vzestupu, rozhodně neplatí, že by lidé vybírali bezhlavě a neuváženě. Naopak hledají lokalitu, které nabídne skvělou polohu, množství zeleně, dokonalou občanskou vybavenost, klidné prostředí, ale zároveň perfektní dosažitelnost centra.

barandov

Praha 5 je rozhodně dobrou volbou

A máme – li být v tomto ohledu konkrétní, potom tou částí, která v posledních letech zažívá opravdový vzestup, je zcela určitě Praha 5. Především potom čtvrť Stodůlky se za poslední roky proměnila k nepoznání, a tak se z nudné lokality stala čtvrť, která láká mladé rodiny vyhledávající moderní životní styl. A v souvislosti s tím je nutné také říci, že nové byty Praha 5 jdou na odbyt stále více a více. A o vše se zasloužila jak samotná městská část svými revitalizacemi a rekonstrukcemi, tak určitě samotní developeři, kteří si tuto lokalitu vybírají pro realizace svých projektů. Již dávno totiž neplatí, že staví pouze domy. Součástí jejich projektů je totiž i jejich okolí, aby bylo pro obyvatele co možná nejpříjemnější.

Přemýšlíte o nastěhování?

Jestliže také hledáte moderní bydlení a přemýšlíte o tom, že se nastěhujete, jistě vás potěší i fakt, že byty na prodej Praha 5 nejsou tím jediným, protože k dispozici v této lokalitě bývají i družstevní byty, a podnikatele jistě potěší i nové komerční prostory. Z hlediska podnikatelů se tak nové bytové komplexy stávají možností, jak rozjet svůj byznys v dobré lokalitě, a z hlediska samotných majitelů je výhodou to, že budou mít vše doslova na dosah. A i v tomto ohledu jasně platí, že nejenom výběr bytu jako takového, ale také výběr lokality by měl být klíčový, a to ve všech ohledech.

Čtěte dále: