V ložnici trávíme až třetinu našeho života, tak je jasné, že bychom se měli zaměřovat na to, abychom se zde nejenom dobře cítili, ale aby zde naše tělo také dokonale zregenerovalo a nečerpalo síly. A jak na to? Základem jsou zcela určitě dřevěné postele od společnosti Postelia. Dejte tak sbohem nekvalitním výrobkům z různých koutů hlavně Asie a východní Evropy, a vsaďte na dokonalou českou kvalitu. Právě na tu je společnost Postelia náležitě hrdá, a tak vyrábí dřevěné masivní postele, a to výhradně ze stromů rostoucích na našem území. A nejenom, že tak oslní svou kvalitou, ale oslní také svým dokonalým provedením, pevností a životností.

postel

Nezapomeňte ani na dokonalou matraci

Jelikož to tato společnost myslí s vaším spánkem skutečně vážně, můžete si ke každé posteli objednat nejenom kvalitní a pevné lamelové rošty, ale samozřejmě i přesně padnoucí matraci. A u ní je dosaženo dokonalých vlastností díky použití špičkové německé pěny, a to ať už zvolíte studenou, latexovou, nebo viscoelastickou pěnu. A díky své doslova extrémní životnosti a dokonalým vlastnostem jsou používány také jako zdravotní matrace. A tak je dokonalý spánek každého z vás jistě zaručen.

A jak může vaše postel vypadat?

Pokud v bohaté nabídce tápete, a stále zvažujete různá pro a proti, rozhodně vás zaujmou konkrétní vlastnosti, které na našem trhu nemají konkurenci. Masivní postele jsou vyrobené nejenom z prvotřídního dřeva, ale výhradně z materiálů o tloušťce 4 a 8 centimetrů. Tento základ je poté doplněn špičkovým kováním Hettich, na které máte doživotní záruku – těžko tak budete hledat kvalitativně srovnatelnou alternativu. A matrace? Výhradně taková, která má objemovou hmotnost 40 – 85 kg na krychlový metr. A tak je jisté, že jakmile do dané postele z masivu a její matrace ulehnete, budete se cítit jako v bavlnce, a i když se dokonale vyspíte, jenom těžko budete chtít z takového pohodlí vstávat.

Čtěte dále: