Většinou se o kvalitních a dobře vybavených bytech hovoří v souvislosti s mladými rodinami, nebo náročnějšími klienty. Ne vždy je to ale nezbytně nutné, jelikož kvalitní bydlení může být poskytnuto také studentům, nebo třeba turistům, nebo i lidem na služebních cestách, kteří hledají jiné alternativy, než jsou hotely, nebo penziony. A jelikož je v tomto ohledu ubytování v Praze poměrně žádané, není divu, že podobné projekty jsou stále více vyhledávané, jelikož poskytnou luxus a komfort domácího bydlení. A jednou z ukázek může být třeba ulice Topolova, a tamní projekt s názvem Rezidence Topolova, který je otevřen všem zmíněným skupinám, a to od rodin, po krátkodobější obyvatele.

hotel

Samozřejmostí je možnost koupit si byt

Samotný projekt aktuálně prochází hned několika fázemi, a počítá také s tím, že mají lidé možnost si vybrané nemovitosti také zakoupit, a to v podobě bytů 1+kk. A protože jsou byty na prodej Praha v poslední době velmi vyhledávané, dá se očekávat, že aktuální tři volné byty budou také poměrně rychle rezervované. Zbývající prostory zůstanou k dispozici právě na onen dlouhodobý nebo krátkodobý pronájem, kdy lze dané apartmány využít již od pronájmu na jednu noc.

Velmi vyhledávaný trend

Nutno říci, že podobné pronájmy jsou v posledních letech velmi oblíbené, a to hlavně v případě kompletně zařízených bytů, které tak poskytnou studentům alternativu kolejí, a cestovatelům alternativu k neosobním hotelům. A jsou to právě i malé byty, které dokážou nabídnout všem obyvatelům velmi příjemný prostor k bydlení, a rozhodně není problémem jejich dokonalé zařízení, a to ani v případě třeba domácích zvířat, jako mohou být kočky nebo psi. I ti tak zde mohou mít dostatek prostoru na hraní, a jejich majitelé zase využijí všechny výhody, které nabízí i samotná lokalita, a to ona zmíněná Topolová ulice.

Čtěte dále: