Každý občas potřebuje, aby se jeho prostory, jako například kanceláře, leskly čistotou a působily dobře. Potřebujete na klienta udělat dobrý dojem? Provedete to nejen svými službami, ale i čistým prostředím.

Pravidelné úklidy

Udržovat čistotu na pracovišti není lehké, ještě pokud je v ní mnoho zaměstnanců. Proto vám může usnadnit život spolupráce s úklidovou firmou. Vyškolení odborníci z firmy Šticha & syn dokáží uklidit prostory rychle a kvalitně, za pomoci profesionálního vybavení. Při pravidelné spolupráci je vám navíc na tyto práce poskytnuta sleva, což je pro zákazníky velmi příjemné.

bed

Jednorázová spolupráce

Chcete vyklidit či zvelebit nějaké zanešené prostory a potřebujete pomoc pouze jednorázově? Nevadí, i s tím je vám firma schopná pomoci. Zvládne vyčištění oken, umytí podlah, vyčištění starých skvrn a další úkony, které budete potřebovat. Po vzájemné domluvě firma uskuteční práce vedoucí ke spokojenosti zákazníka.

Co s nepotřebným harampádím

Konečně jste dokončili, co jste si předsevzali a vaše opravené prostory vypadají jako nové. Co však dělat se všemi těmi věcmi, které zůstaly po stěhování, nebo po dokončení stavebních prací? Vyřadili jste starý nábytek a nemáte, jak se jej zbavit? I na tohle si můžete najmout firmu Šticha &syn. Nepotřebných věcí se zbavíte rychle, bezbolestně a za dostupné ceny.

Čtěte dále: