Jste majitelem nějaké nemovitosti a rádi byste ji udrželi v co možná nejlepším stavu? Nebo se na ní již podepsal čas a rádi byste tento proces zvrátili? Přesně takovým případům se věnuje firma Axiom Real.

Plísně, mechy, lišejníky

V oblastech u vody, bez větru a bez přístupu slunečných paprsků se bohužel daří plísním, které se začnou objevovat na vaší fasádě. Plísně mohou mít zdravotní důsledky na obyvatele budovy. Věděli jste, že existuje celá řada protiplísňových nátěrů, které vzniku plísní zabrání? Vybrat ten správný však záleží na více faktorech, a proto je vhodné si pozvat odborníka, který vybere ten správný.

rekonstrukce

Když už je zaděláno

Jestliže se na budově už vyskytly nějaké organické (plísně) nebo anorganické (saze, prach) nečistoty, odborníci z Axiom Real vás jich zbaví čištěním fasády. Čištění se provádí i před nanášením nátěrových hmot a probíhá se speciálními čistícími prostředky, které neznehodnotí vaši fasádu. Pracuje se s vysokotlakým vodním paprskem, parou, nebo v případě nutnosti i s mikro abrazivním tryskáním (pískováním).

Čištění interiéru

Tryskáním a čištěním cihel, podlah či stropu můžete během chvíle dosáhnout hezkého vzhledu vašeho sklepa. Jedná se o šetrnou metodu, která váš majetek nijak nepoškodí. Systém je dokonce schválen památkovým ústavem a byl v kombinaci s parou použit na celkové čištění Karlova mostu. Jestliže máte nějaké dotazy, neváhejte se obrátit na odborníky z Axiom Real, kteří vám zdarma sestaví ceník prací dle vašich požadavků.

Čtěte dále: