Jeřáb je určitě jeden z výrobků, který nám může ledacos usnadnit. A to třeba už na naší realizaci domu, kdy díky němu můžeme celou stavbu výrazně urychlit. Zvláště v případě dřevostaveb, kdy bývá často nezbytností. Samozřejmě aby jeřáb mohl vždy dobře sloužit, je třeba dbát na jeho technický stav a provádět četné revize. A řešení může přinášet firma Jeřáby Adamec. Ta je samozřejmě i kvalitním výrobcem mostových, podvěsných, ale i portálových jeřábů. Stejně tak ale nabídne i kvalitní kladkostroje Stahl, ale i kompletní servis všeho, co dodává. Pojďme se tedy podívat, co takový servis zahrnuje, a proč je důležitý.

Revize jsou základ

Bez čeho se žádný jeřáb skutečně neobejde, to jsou pravidelné revize, které firma Jeřáby Adamec samozřejmě na všechny své jeřábové konstrukce poskytuje. Jejich základem je hlavně kontrola vázacích a závěsných prostředků, ale také revize elektro, či celkových prohlídek stavu jeřábu, a to dle ČSN ISO 9927-1. Výsledkem celého procesu je samozřejmě i dokumentace, díky které tak máme jako majitelé jistotu toho, že jeřáb lze bez jakýchkoliv potíží používat.

Kvalitní servis je také samozřejmostí

A i když jeřáb prochází mnoha revizemi, může se stát, že se tu a tam něco pokazí. V takovém případě opět přichází na scénu právě firma Jeřáby Adamec, která tak poskytne kompletní servis, a to včetně výměny poškozené části, a to dodáním nových náhradních dílů. Díky tomu tak obnoví celkovou funkčnost jeřábu.

Modernizace stávajících

Co se servisem jeřábů také souvisí, to je jistě jejich modernizace. I ta je často nezbytný. Ta samozřejmě může probíhat směrem využití kvalitnějších dílů, ale také směrem celkové automatizace. Daný jeřáb tak může v automatickém režimu fungovat mnohem efektivněji, což je pro mnohé také velmi dobrý krok kupředu, jak zvýšit celkovou produktivitu práce.

Čtěte dále: