Jako čtenáři našeho magazínu jste jistě získali řadu tipů a doporučení, které souvisí s vaším interiérem, ale i stavbou jako takovou, či přilehlou zahradou. Nyní se ale pojďme podívat na situaci, kdy plánujete koupi nové nemovitosti. Zde je na místě nejprve doporučit správnou realitní kancelář, která vám bude v celém procesu výrazně nápomocna. Nejenom, že můžete mít samotný výběr vyhovujících objektů téměř bez práce, ale zároveň získáte kvalitní servis či poradenství, včetně toho právního. Vše nabídne RK Century21.

Přijďte se svým požadavkem

Z vaší strany je nezbytné pouze to, abyste si ujasnili, kde chcete bydlet, zda plánujete byt nebo dům, jaké by měl mít dispozice, a jaké jsou vaše požadavky na cenu. S těmito požadavky již stačí vyrazit na konkrétní pobočku, která vám prodej nemovitosti, tedy z vaší strany nákup, pomůže zprostředkovat. Těch je v rámci ČR velmi hustá síť, díky systému franšíz, které však musí dodržovat všechny nezbytné standardy, nastavené mateřskou firmou. I díky tomu jsou zkušenosti s Century21 primárně pozitivního duchu, což je dáno zmíněnou kvalitou služeb. Máme-li být v tomto směru zcela konkrétní, je nutné dodat, že Century 21 působí celosvětově.

Vyrazte na prohlídku nabídnutých nemovitostí

Jakmile vám makléř připraví konkrétní nemovitosti, můžete vyrazit na jejich prohlídky. Během nich jistě oceníte jeho profesionalitu, kdy se vám snaží vyjít vstříc, a tak zařídí prohlídku bez nutné přítomnosti majitele nemovitosti. Tím se tak stává ještě flexibilnějším, což je plus pro vás. Celý nákup nemovitosti totiž může výrazně urychlit. Navíc počítejte s tím, že se stane vaším osobním poradcem, který pomůže zhodnotit nemovitost okem znalce – v případě potřeby vyjedná lepší cenu, pokud narazí na drobný problém.

Smlouva, které porozumíte i vy

A co je výsledkem celého tohoto postupu? Logicky podpis smlouvy. Ta je psána především srozumitelným stylem, ale přesto se mohou objevit pasáže, u kterých lze samozřejmě požádat o vysvětlení. Jakmile se tak stane, již vám nic nebrání podpisu. Díky celkové jednoduchosti a spokojenosti následně nebudete váhat poskytnout této RK pozitivní reference, stejně jako mnoho spokojených klientů před vámi.

Čtěte dále: