Různé módní trendy, trendy ve stravování, stejně jako trendy spojené s velikostí aut. To vše se velmi rychle mění. Co však v posledních letech zůstává stejné, to jsou určitě trendy v oblasti bydlení. Podívejme se proto na to, co jako zájemci o bydlení primárně vyhledáváme. Jako dokonalá ukázka toho, co může plně splnit všechna naše očekávání, poslouží projekt Rezidence Radotín. Právě tyto nové byty Praha 5 jsou ukázkou toho, že pokud jsou aktuální trendy a požadavky budoucích obyvatel vyslyšeny, lze vytvořit skutečně zajímavý a unikátní projekt.

V jakých bytech chceme žít?

Hned první trend se týká toho, v jakých bytech vlastně chceme žít. Na mysli máme jak velikosti, tak samozřejmě také dispozici. Už dávno neplatí, že by kuchyně musela být nutně oddělená. Dnes se snažíme být neustále v kontaktu s ostatními, proto je vyhledávaným a oblíbeným trendem dispozici s označením „kk“. Stejně tak dávno neplatí, že hledáme dispozice větší, než dokážeme využít. Doba obrovských a několikapatrových rodinných domů je teď dávno pryč. Ukazuje se to také v oblasti rodinných bytů, kdy mezi nejoblíbenější patří 3+kk a 4+kk. Právě těch nabídne výše uvedený projekt nejvíce.

Nové byty Praha 5

Hledíme i na prostředí, kde žijeme

Ještě před několika lety to byla především snaha o to, dostat se do co nejužších center velkých měst. Byli jsme přesvědčeni o tom, že je to pro nás to nejlepší. Jak se později ukázalo, smog a hluk nebyl pro naše tělo nic příjemného. Proto dnes hledáme lokality spojené s klidem, čerstvým studem a hlavně s velkým množstvím zeleně. A jelikož jsme si developerský projekt v Radotíně uvedli jako příklad, rozhodně vás nezklame ani v tomto směru. Navíc příroda neobklopuje jenom samotné domy, ale je jí více než dost i všude okolo.

Bez dobré dopravy to nejde

Klidnější lokalita má své výhody jenom v případě, kdy je zajištěna dobrá dopravní obslužnost. V opačném případě nemá cenu se jí nijak výrazně věnovat. Trendem totiž zůstává žít mimo velká města, ale zároveň je třeba to do nich mít velmi blízko. Co byste řekli třeba tomu, být za 16 minut vlakem na Hlavním nádraží, za 6 minut na Smíchovském nádraží, nebo mít možnost vyrazit do Prahy po silnici či po cyklostezce? I takovou možnost Radotín nabídne.

Když hledáme nové bydlení, chceme novostavbu

Na první pohled jsou byty v nových developerských projektech sice dražší, ale na druhou stranu máte jistotu, že vás v následujících letech nečeká žádný výdaj. To se o starších objektech rozhodně říci, nedá. Navíc dokážou splnit standardy spojené s bezproblémovým životem každého moderního člověka.

Trendem tak zůstává možnost nastěhovat se do téměř hotových bytů, kam nakoupíte jenom nábytek. Můžete se tak těšit třeba z kvalitní plovoucí podlahy, špičkových oken s izolačním dvojsklem, koupelnu s obklady Siko, nebo s dveřmi Sapeli. To je jenom zlomek toho, z čeho můžete být uchváceni.

Čtěte dále: