Co je pro mnohé skutečným trendem v bydlení, to je zaručeně luxus. Na ten lze pohlížet v mnoha pohledech, a tak skutečný luxusní byt by měl vyhovovat nejenom po interiérové stránce, ale i po stránce samotné lokality, ve které se nachází. Pojďme se tedy společně podívat na to, které byty mohou vyhovovat i těm nejnáročnějším klientům. Z hlediska lokality je Praha rozhodně správnou volbou, a pokud bychom měli být konkrétní, tak zcela určitě nadchnou luxusní byty Praha Vinohrady, a to v Rezidenci Korunní. Zde totiž dokáže být spojena nádherná elegance, skvělé prostředí, a třeba i dokonalé výhledy do okolí, a to z teras těch nejvýše položených bytů.

korunni

Proč hledat luxus?

Mnozí si možná pokládají otázku, proč by to měl být právě luxus a luxusní byty? Odpověď je jednoduchá. Byt je totiž místem, kde každý z nás tráví více než polovinu svého života, a tak by se v něm měl cítit především dobře, spokojeně a dokonale. A poté si už stačí porovnat, zda tyto požadavky splní právě Rezidence Korunní, kde k sobě vše dokonale ladí, kombinace prvků a materiálů je velmi příjemná, a samotná lokalita nabídne vše, co každý obyvatel potřebuje. A co může být protipólem? Třeba byt na starém betonovém sídlišti, či polorozpadlý vlhký domek na odlehlé vesnici. Kde byste se tedy jako obyvatelé cítili mnohem lépe? A kde byste chtěli vychovávat své děti?

Nejsou to pouze byty jako takové, ale i dokonalé prostředí

A co podobné luxusní byty jasně charakterizuje? Smysl pro detail a dokonalé okolní prostředí. Ostatně toho je zmíněná rezidence jasným důkazem, jelikož pokud si luxusní byt Praha 10 pořídíte, můžete vybírat hned ze 4 realizací samotných objektů, a s rozsáhlým a příjemným dvorem. A tak pokud i vy nad touto možností přemýšlíte, možná je to i lepší volba než v případě toho, že chcete rekonstruovat a omladit svůj stávající být.

Čtěte dále: