Velké horko jistě nemá rád nikdo z nás. Představa tropických venkovních teplot je o to horší, že v interiérech může být horko ještě výrazně větší. Naštěstí dnes má i tento problém řešení, a tím je klimatizace. A pokud v tomto směru existuje modelová řada, která skutečně vyniká a dokáže uspokojit požadavky i nejnáročnějších zákazníků, je to zaručeně Daikin Emura. Ta se pyšní hned několika velkými přednostmi. Z těch nejdůležitějších je třeba zmínit skutečně inovativní funkce, kterými se mnohé konkurenční výrobky nepyšní. Příkladem mohou být přednastavené režimy umožňující nastavit komfortní režim, režim čistého vzduchu, nebo zabezpečit 3D průtok vzduchu.

Společnost Daikin myslí i na co nejjednodušší použití

S danými přednastavenými režimy samozřejmě souvisí i velmi podobná věc, a to je snadné ovládání. Samozřejmě ať už budete chtít chladný vzduch regulovat jakkoliv, stačí vzít dálkové ovládání a vše nastavit dle vašich potřeb. Stejně tak jednoduše můžete ale vaši jednotku naprogramovat, a tak se automaticky sepne třeba v požadovaný čas. A vy tak i v parných létech přijdete z práce do bytu, ve kterém již bude panovat naprosto příjemná teplota, kterou si samozřejmě předem předdefinujete.

Instalovat klimatizaci je více než snadné

Vzhledem k vlastnostem a jednotlivým prvkům vás jistě překvapí i celkově jednoduchá instalace, kterou se tato modelová řada pyšní. Stejně jako řada jiných, i tato se skládá z venkovní a vnitřní jednotky. Právě ta vnitřní však zaujme i svým moderním a elegantním designem.

A pokud už zmiňujeme všechny přednosti a důvody, proč nadchla i nás, je třeba říci, že dalším plusem je konkrétní péče o klimatizaci. Pravidelná údržba rozhodně není nic složitého, a tak kromě běžného čištění samotného panelu stačí vyčistit filtry, a to třeba pomocí vysavače. A tak budete mít jistotu, že vám daná jednotka bude nejenom perfektně sloužit, ale vždy bude fungovat i s ohledem na vysoký výkon a zároveň nízkou spotřebu elektrické energie.

Čtěte dále: