Také jste v minulosti vyměnili téměř všechny klasické žárovky na ty úsporné? Pokud ano, pravděpodobně se nyní dostáváte do bodu, kdy i ony jsou na své hranici životnosti. A to je pro vás ideální zpráva, jelikož ještě o něco lepší variantou je dnes oblíbené LED osvětlení, které si již několik let nachází cestu do našich domovů. A to hned z několika důvodů, kterými jsou:

  • Vysoká životnost
  • Úspora elektrické energie
  • Skvělý poměr cena/výkon
  • Bohaté varianty využití
  • Příjemné nejenom bílé světlo

Nejenom klasická žárovka

Samozřejmě právě ona tvoří onen základ sortimentu, který vyhledává většina lidí. Není to však jediná možnost, jakou LED technologie může nabídnout. Co například využijete ve vaší kuchyni, a to jako osvětlení kuchyňské linky, to jsou LED pásky. Ty nezaujmou jenom jednoduchostí instalace, ale i možností zvolit kromě tradičního bílého světla i řadu dalších barevných variant. Ty jsou ideální například v restauracích či barech.

led3

Do všech standardních místností

Zpět ale ke klasice, a to ke standardním žárovkám nebo zářivkám. Je logické, že právě ty mají v interiéru své nejčastější místo. Především potom úsporné LED žárovky je možné zakoupit nejenom v několika výkonnostních typech, ale samozřejmě i s různými paticemi. Díky tomu se daná žárovka nijak neliší od té běžné, a lze ji snadno namontovat do vašeho lustru či lampy.

I do kanceláří

Své místo má žárovka také v komerčních objektech, nejčastěji potom v kancelářích. Ne vždy se ale jedná o jediné možné řešení, jelikož z hlediska výhod jsou neméně kvalitní i LED zářivky. Ty tak plnohodnotně nahradí ty klasické, a jak již bylo nastíněno, předčí je hlavně životností a úsporou elektrické energie.

Dokonalá volba i v oblasti reklamy

Ne vždy ale musí být LED diody a různá řešení spojena pouze s osvětlením, jelikož uplatnění najdou i v oblasti marketingu a propagace. A ideální příklad? Například reklamní LED panely, se kterými se také můžeme stále častěji setkat.

A ať už je vaším cílem jakákoliv varianta, vždy nezapomeňte hledět primárně na kvalitu jak jednotlivých výrobků, tak i na kvalitu samotného prodejce, u kterého kupujete. V obou směrech vyniká společnost LED LINE s.r.o., která má tradici od roku 2006, a tak může nabídnout špičkový sortiment a další nezbytné služby spojené s nákupem.

Čtěte dále: