Natřeli jste stěny příjemnými barvami, nakoupili kvalitní nábytek a elektroniku, ale stále váš interiér působí až moc obyčejně a sterilně? To má jediný důvod, a to absence jakýchkoliv doplňků. Teprve ty dokážou proměnit jakýkoliv interiér ve skutečný domov s jasnou charakteristikou a stylem. Dokonalou volbou jsou určitě dekorace na zeď, které můžete využít nejenom ve vaší ložnici nebo obývacím pokoji, ale primárně přijdou vhod i do pokoje vašich potomků – tedy do pokojů dětských.

keramika

Nechte se inspirovat tím nejlepším

A pokud vám dochází fantazie a nevíte, čím konkrétně dětský pokoj ozvláštnit, přinášíme vám několik tipů, které budou zaručeně možností, jaká nezklame. Ideální volbou je určitě keramické sluníčko, které celý pokoj doslova prozáří příjemným vzhledem a originálním designem. Díky jeho jednoduchosti ho snadno pověsíte, a to na libovolné místo na zeď.

Pro ty nejmenší to ale nemusí být hned sluníčko, ale třeba nápaditý koník. Samozřejmě i ten je vyroben z kvalitní keramiky, a umožní velmi snadné pověšení. Skvělou konkrétní volbou mohou být keramičtí koně například s cedulkou označující dětský pokoj, nebo varianta nabízející zajímavě řešené nožičky na drátku. Obojí má svůj vlastní, příjemný typický styl. Podobně úchvatní jsou ale i skvěle vypadající méďové.

A co do vašeho obývacího pokoje?

A pokud dětem budete tyto dekorace závidět, rozhodně nezoufejte, jelikož několik zajímavých si můžete pověsit i ve svém obývacím pokoji, nebo třeba kuchyni. Těmi jsou keramické kočky, které kromě zmíněných variant nabízí i možnosti velmi krásných figurek, které dodají vašemu domu, nebo i bytu nádech skutečné domácí pohody a stylu.

Zapomeňte tak na často prosazované moderní, ale často sterilní prostředí, a nechte i k sobě domů proklouznout nápaditost, kvalitu a originální styl. A jaký model této dekorace si vyberete konkrétně? To už je jenom na vás. Možností je více než dost.

Čtěte dále: